מהבלוג

כמה עולה לפתח אפליקציה?

40רגע לפני שאתם קופצים למים העמוקים, עם הרעיון הנפלא שיש לכם לאפליקציה שתימכר במליונים. רגע לפני שהחלום על האקזיט מתחיל להתגשם, אנו מציעים שתעצרו רגע ותסתכלו למציאות האפליקציות בפנים.
פיתוח אפליקציה עולה כסף. כמה? את זה נפרט בשורות הבאות.
קיימות בשוק כמה וכמה חברות המתמחות בבניית אפליקציות. רוב החברות מתמחרות עלות פיתוח אפליקציה באחת משתי הצורות הבאות:
תמחור לפי כמות עבודה לפי תחומים- כאשר פיתוח האפליקציה פשוט יחסית, כמו אפליקציה לאתר קיים או בית עסק, בדרך כלל מתמחרים לפי מרכיבי האפליקציה, כאשר לכל מרכיב יש מחיר משלו: עלות עיצוב מסך, עלות עיצוב אייקון, עלות תמיכה במכשיר זה או אחר וכו'...
תמחור לפי שעת עבודה למפתח- כאשר מדובר באפליקציה מורכבת יותר, שמצריכה השקעה גדולה יותר ומרכיבים שונים כמו: אנימציה, כפתורים מיוחדים, אפליקציה מבוססת מקום, התמחור הוא בדרך כלל לפי שעות תכנות ופיתוח.
חברות המפתחות אפליקציות אינן מפרסמות את מחירי הפיתוח, משום שהמחיר משתנה בצורה משמעותית בין אפליקציה לאפליקציה. סקרי שוק מעידים כי מחירי פיתוח לאפליקציה נעים בין עשרות אלפי דולרים ויכולים להגיע אף למאות אלפי דולרים, תלוי, כמובן, במורכבות הפיתוח ומרכיבי האפליקציה.
מהי עלות שעת פיתוח?
במידה ואתם לא מפתחים או מתכנתים, מומלץ למצוא שותף מפתח שיהיה בקיא בחלק הפיתוח של האפליקציה. מיצאו אחד כזה שאתם סומכים עליו.
שעת פיתוח יכולה להתחיל בכ-שלושים דולר לשעה, אם מדובר במתכנתים מהודו או מזרח אירופה. מתכנת טוב, מנוסה ומקצועי, יעלה בין 100-150 דולר לשעת פיתוח.
כדאי לזכור, כי כמות האפליקציות שהצליחו לפרוץ ולהביא מיליונים היא קטנה. לכן, אל תמהרו לעזוב את מקום העבודה שלכם. הרבה חברות שהצליחו עם אפליקציה אחת בגדול, ניסו לפני ההצלחה עשרות אפליקציות שלא צלחו.
שיהיה בהצלחה!

(*)
הכנס שם פרטי ומשפחה

(*)
הכנס כתובת אימייל

(*)
הכנס מס׳ טלפון

(*)
אנא הכנס מהות השרות המבוקש

(*)
מספר שגוי

Invalid Input

© 2016 Or-Star LTD All Rights Reserved